TZ-DARS15
Please select the product option(s)
SKU#TZ-DARS15
A "true" ruler for measuring with lines that have no thickness.
Discover More Related
This product was born from the Kokuyo Design Award.
SPEC:
●External Dimensions: 175mm × 15mm / 6.89 in × 0.59 in / Thickness: 0.5mm / 0.02 in
●Scale Size: 15cm
●Material: Stainless Steel
●Country of Origin: Japan
WARNING
SPEC: