NO-GS30S10-5NLB
Please select the product option(s)
SKU#NO-GS30S10-5NLB
Slim and lightweight Smart Campus that allows smooth writing.
Discover More Related
Slim and lightweight Campus Notebook (Semi B5 size with 5mm grid and 10mm solid lines, 30 sheets)
Uses smoother paper than traditional Campus Notebooks for a silky writing experience.
● Size: Vertical 252 × Horizontal 179mm / Vertical 9.9 × Horizontal 7 inches
● Rule: 5mm grid rule (with 10mm solid lines) / 0.2 inch grid rule (with 0.4 inch solid lines)
● Number of Sheets: 30 sheets
● Binding Style: Wire binding
● Product Colors: B: Blue, LB: Light Blue, LG: Light Green, LP: Light Pink, LY: Light Yellow
● Country of Origin: JAPAN