PSR-B13-1P
Please select the product option(s)
SKU#PSR-B13-1P
Mechanical Pencil Leads for enpitsu sharp
Discover More Related
"Enpitsu sharp" mechanical pencil's lead diameter is represented by the color on the cap. The diameter range of 0.3mm to 1.3mm can be easily distinguished by the cap color.
SPEC:
●Lead diameter/1.3mm
●Outer dimensions(W・D・H)/9・9・77 (mm) / 0.4・0.4・3.0 (in)
●Contents/10 pcs
●Darkness/B
●Materials/cap: ABS, Case: PS
●Package dimensions/width 25 × height 140 (mm) / width 1.0 × height 5.5 (in)
●Length/60 mm/ 2.4 in
※Note the refill lead diameter before purchasing.
Country of Origin: KOREA
SPEC:
●Lead diameter/1.3mm
●Contents/10 pcs
●Darkness/B
●Materials/cap: ABS, Case: PS
●Length/60 mm/ 2.4 in